Strona główna > O nas

Nasza historia

Pulwell jest doświadczonym producentem pultruzji FRP w Chinach, który wykorzystuje unikalny proces produkcyjny do produkcji wysokiej jakości kompozytów polimerowych wzmacnianych włóknami (FRP) w rozsądnej cenie. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży pultruzji, nasze produkty oferują praktyczne rozwiązania problemów klientów. Nasza wiedza specjalistyczna, innowacja, jakość i konkurencyjność doprowadziły do osiągnięcia pozycji lidera w branży w zakresie jednokierunkowo wzmocnionych pultruzji, złożonych niestandardowych kształtów profili FRP i produktów kompozytowych w rolce.

Nasz zakład

Pulwell znajduje się w mieście Zhongshan w chińskim mieście Guangdong, w pobliżu Hongkongu, Shenzhen i Kantonu, a powierzchnia warsztatu wynosi ponad 10 000 metrów kwadratowych.


Nasz produkt

Nasza linia produktów składa się z różnych rozmiarów i kształtów z prętów kompozytowych z włókna szklanego, włókna węglowego, włókna bazaltowego (GFRP, CFRP, BFRP), prętów, pasków, profili złożonych i rur owiniętych, takich jak:

1. Zbrojenie kompozytowe - zbrojenie z włókna szklanego, zbrojenie z włókna bazaltowego, zbrojenie z włókna węglowego

2. Paski wzmacniające FRP - płytki CFRP, paski FRP

3. Kołki rozporowe GFRP i ściągi do chodników

4. ramiona krzyżowe FRP, kąty L, wiązki I, kanały C.

5. pręty z włókna szklanego jako słupki roślinne - kołki drzewne z włókna szklanego, kołki do winnic, niskie obręcze tunelowe, kołki ogrodowe

6. Słupki ogrodzeniowe z włókna szklanego do ogrodzeń elektrycznych, słupki wkraczające

7. Markery podjazdów

8. Rurki z włókna szklanego jako uchwyty narzędziowe i przedłużki teleskopowe

9. Wstępnie przygotowane owinięte rolką rury kompozytowe (z włókna węglowego i włókna szklanego)

10. Pręty i pręty z włókna szklanego jako rzymskie ślepe pręty, pręty obciążeniowe, drążki pałeczkowe

11. Wytłaczane profile strukturalne FRP

12.Niestandardowe produkty FRP

Dostępna jest dowolna kombinacja różnych wzmocnień, takich jak włókno szklane, włókno węglowe, włókno bazaltowe, włókno szklane, włókno węglowe, hybrydowe włókno bazaltowe i matryca żywiczna, taka jak poliester, ester winylowy, epoksyd, fenol, żywica poliuretanowa, a także różne kolory.


Sposób nakładania produktu
Wieloprocesowa technologia Pulwella , zastosowana do potrzeb klientów, zapewnia udane rozwiązania wymagających wymagań. Doskonałe produkty i usługi Pulwell pozwalają nam dostarczać rzeczywiste rozwiązania w następujących branżach:

Budowa / infrastruktura                


Zbrojenie kompozytowe
Drążki kierownicze CRCP
Wzmocnienie betonu i muru
Rynny / Tapicerka dachu
Kołki rozporowe do nawierzchni betonowych
Pręty gwintowane i nakrętki
Chodniki
Skały

Elektryczny

Korytka kablowe

Pręty izolacyjne
Poprzeczne ramiona i pręty chwytające
Przekładki / kliny szczelinowe
Rury bezpiecznikowe
Pokrywy trzeciej szyny
Przełącz siłowniki


Konsument / rekreacja:


Pręty usztywniające do torów skuterów śnieżnych
Wały wiosłowe
Latarnie
Listwy żaglowe
Przedłużacze

Znaczniki podjazdów / znaczniki śniegu


Ogrodnictwo / Rolnictwo:

Uchwyty narzędziowe
Kołki do przedszkola / kwiatowe
Naciąg kurtyny / obciążniki / ślepy pręt
Słupki ogrodzeniowe
Krawędzie ogrodowe

Ramy zielonego domu

Stawki ogrodowe

Podpory siatkowe, obręcze na rzędy


Odporny na korozję:


Promenady

Ramy i panel wieży chłodniczej

Grodzice


Telekomunikacja:

Obudowa anteny, rura radomowa

Rama i panel obudowy urządzenia


Nasz certyfikat / kontrola jakości


Sukces naszej linii produktów wynika z wysokiego stopnia spójności jakości produktu, który osiągnięto poprzez ciągłą, zautomatyzowaną produkcję i zmniejszone koszty konwersji materiałów związane z wysoką wydajnością zastrzeżonego procesu Pultruzji i owijania. Nasz personel techniczny, inżynierski i jakościowy zapewnia kwalifikację materiału i jakość produktu zgodnie z dokładnymi specyfikacjami projektowymi. W celu osiągnięcia wydajnego przetwarzania produktów kompozytowych o stałej jakości stosuje się najnowocześniejsze maszyny handlowe i zastrzeżone urządzenia na zamówienie.

Pulwell posiada certyfikat ISO9001, a nasze produkty mogą spełniać wymagania Roh, Reach, a także specyficzne właściwości klienta.

Posiadamy własne laboratorium z maszynami testującymi, które mogą być używane do przeprowadzania testów na surowcach i produktach gotowych, a to sprawia, że produkty Pulwell są dobrze kontrolowane i niezmienne w celu spełnienia specyficznych wymagań naszych klientów.


Sprzęt produkcyjny

Posiadamy 14 linii pultruzji, 3 linie owijania rolek, a także wiele form oraz powiązane maszyny do wykonywania różnorodnych operacji wykończeniowych, takich jak szlifowanie, zwężanie, szlifowanie bez centrowania, wiercenie, fazowanie, malowanie, współwtrysk, montaż i itp. w naszym dziale wykończeniowym.


Rynek produkcyjny

Ponad 80% naszych produktów jest eksportowanych do krajów Ameryki Północnej, krajów europejskich, a także Australii, Nowej Zelandii i innych krajów.


Nasze usługi

Możemy tworzyć niestandardowe produkty FRP i zapewniać pomoc w projektowaniu, oprzyrządowaniu i produkcji od koncepcji do realizacji. Stale dywersyfikujemy i rozszerzamy nasze możliwości, aby sprostać szerokiemu asortymentowi aplikacji kompozytowych.

Pulwell zapewnia:


Wysoka jakość

★ konkurencyjna cena

★ rabaty ilościowe

★ Szybka obsługa


Filozofia Pulwella:

● Wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów po uczciwej cenie, dostarczanych tam, gdzie i kiedy nasi klienci tego chcą.

● Uważamy, że złożenie zamówienia powinno być łatwe bez restrykcyjnych zasad, ukrytych warunków lub czasochłonnych kłopotów.

● Uważamy, że każdy klient ma prawo do takiego samego poziomu usług, jakiego oczekujemy dla siebie.