Strona główna > O nas

Nasza historia

Pulwell jest doświadczonym producentem pultrusions FRP w Chinach, który wykorzystuje unikalny proces produkcji do wytwarzania kompozytów polimerowych (FRP) wzmocnionego włóknem jakość w rozsądnej cenie. Z ponad 25-letnie doświadczenie w branży pultrudowane nasze produkty oferują praktyczne rozwiązania problemów napotykanych przez klientów. Nasza wiedza, innowacyjność, jakość i konkurencyjność doprowadziły do lidera branży w uni kierunkowo wzmocnione pultrusions, skomplikowane kształty niestandardowe profil FRP i rolkę opakowane produkty złożone.

Nasze fabryki

Pulwell znajduje się w mieście Zhongshan, Guangdong, w Chinach, gdzie znajduje się w pobliżu Hongkong, Shenzhen i Guangzhou, z warsztatem obszarze ponad 10 000 metrów kwadratowych.


Nasz produkt

Nasza linia produktów składa się z różnych rozmiarach i kształtach, powstających w procesie pultruzji z włókna szklanego, włókna węglowego, bazaltowe włókna (GRP, CFRP, BFRP) Pręty kompozytowe, barów, paski, skomplikowane profile i rury rolkę opakowane, takich jak:

1. pręty kompozytowe — prętów zbrojeniowych z włókna szklanego, bazaltowe włókna zbrojenia prętów zbrojeniowych z włókna węglowego

2. FRP wzmocnienie paski — CFRP płyty, taśmy FRP

3. Wodoszczelne występują pręty i bruk drążki kierownicze

4. FRP trawersy, L kąty, belki, C kanały

5. pręty z włókna szklanego jako roślina stawki-z włókna szklanego drzewa stawki, Winnica stawki, niski tunel obręcze, ogród stawki

6. z włókna szklanego ogrodzeniowych na elektryczne ogrodzenia, przeszkloną kabiną postów

7. podjazd markerów

8. rurki z włókna szklanego jako narzędzie uchwyty andamp; teleskopowy przedłużające

9.pre-preg rury kompozytowe rolkę opakowane (włókna węglowego i włókno szklane)

10. andamp pręty z włókna szklanego; Bary, jako roman ciemno, Waga pręty, draperie baton różdżki

11. Pultruded strukturalnych profile szklano-Poliestrowe

12. niestandardowych produktów FRP

Dowolną kombinację różnych wzmocnień, takie jak włókna szklanego, włókna węglowego, włókna bazaltowego, z włókna szklanego, włókna węglowego, bazaltowe włókna hybrydowe i żywicy macierzy takich jak poliester, żywice epoksydowe, epoksydowe, fenole, żywicy poliuretanowej, a także różne kolory są dostępne.


Stosowania produktu
Pulwelli #39; Technologia wieloprocesowych s, stosowane do potrzeb klienta, powoduje skuteczne rozwiązania w najbardziej wymagających. Pulwelland #39; s doskonałe produkty i usługi pozwalają nam zapewnić rzeczywiste rozwiązania w następujących branżach:

Budowlane/infrastruktury


Pręty kompozytowe
CRCP ściągi
Wzmocnienie do betonu i muru
Rynny /Roof wykończenia
Kołki rozporowe pręty do nawierzchni betonowych
Pręty gwintowane i orzechów
Chodniki
Rock śruby

Elektryczne

Trasy kablowe

Izolator pręty
Krzyż ramiona i pręty chwytaka
Przekładki ozdobne / Slot kliny
Bezpiecznik rury
Trzecia szyna obejmuje
Przełączające


/Recreation konsumenta:


Usztywniacz wędki dla tras dla skuterów śnieżnych
Kajak wiosła wały
Latarnie
Żagli
Żerdzie wydłużające

Markery podjazd / śnieg na markery


Ogrodnictwie/rolnictwie:

Uchwytów narzędziowych
Przedszkola stawki / kwiat wbijaj
Karnisz pull / waga bary ciemno pręt
Słupki ogrodzeniowe
Krawędzi ogrodzie

Zielony dom ramki

Ogród-stawki

NET obsługuje, wiersz pokrywa obręcze


Odporny na korozję:


Pomosty

Chłodzenie wieża ramki i panelu

Ścianki szczelne


Telekomunikacja:

Obudowy anteny, radome tube

Sprzęt andamp ramę obudowy; Panelu


Nasz certyfikat/kontrola jakości


Nasz produkt lineand #39; sukces s jest przez wysoki stopień spójności w jakości produktu, co osiągnięte przez ciągłe, automatyczne produkcji i obniżenia kosztów konwersji materiałów związanych z wysoką produktywność procesu zawijania rolki i Pulwell własności pultrudowane. Naszych pracowników technicznych, inżynieryjnych i wysokiej jakości zapewniają jakość materiału kwalifikacji i produktu do wymagających specyfikacji projektu. State-of-art handlowych maszyn i urządzeń zastrzeżony projekt niestandardowe są zatrudnieni do osiągnięcia skutecznego przetwarzania produktów kompozytowych stałą jakość.

Pulwell jest ISO9001 certyfikowany i nasze produkty można spotkać Rohs, Reach rozporządzeń, jak i zleceniodawcy jak i osób #39; szczególne właściwości s.

Mamy nasze własne laboratorium testowania maszyny, które może służyć do przeprowadzenia testów na surowce i gotowe produkty, i to sprawia, że Pulwelland #39; jakość produktów s dobrze kontrolowane i stała do spełnienia naszych customersand #39; Właściwości fizyczne.


Sprzęt do produkcji

Będziemy mieć 14 linii pultrusions, 3 rolki Zawijanie wierszy, a także wiele form plus odnoszą się maszyny, aby zapewnić wiele operacji wykańczania jak wskazuje, zwężający się, centrum mniej szlifowania, wiercenia, fazowanie, malarstwo, współwtrysku, montaż i itp w dziale wykończenia.


Rynek produkcji

Ponad 80% naszych produktów są eksportowane do krajów Ameryki Północnej, krajach Europy a także Australii, Nowej Zelandii i innych krajów.


Nasze usługi

Możemy tworzyć niestandardowe produkty FRP i udzielenia pomocy, projektowanie, oprzyrządowanie i produkcji od koncepcji do zakończenia. Stale dywersyfikacji i poszerzyć nasze możliwości, aby sprostać szerokiemu asortymentowi aplikacje kompozytowe.

Pulwell zapewnia:


Wysokiej jakości

Cena ★Competitive

★Quantity rabaty

Usługi ★Quick


Pulwelland #39; s Filozofia:

●na wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów w godziwej cenie, docierają tam gdzie i kiedy nasi klienci chcą je.

●na uwierzyć, że to powinno być łatwe do złożenia zamówienia bez zasady ograniczające, ukrytych warunków lub czasochłonne kłopotów.

●na wierzą, że każdy klient ma prawo do tego samego poziomu usług, które możemy oczekiwać dla siebie.