Oszczędność kosztów zbrojenia z włókna szklanego (zbrojenie GFRP) do obróbki betonu płaskiego - przekonująca alternatywa dla wzmocnień stalowych do kontroli pęknięć temperatury

Zbrojarka z włókna szklanego Pulwell do obróbki płaskiej stanowi atrakcyjną alternatywę dla wzmocnień stalowych do kontroli pęknięć temperatury. Zbrojenie GFRP do pracy płaskiej jest o 75% mniejsza waga, co powoduje 50% oszczędności pracy, co oznacza wygraną przy pierwszym koszcie w porównaniu do prętów zbrojeniowych ze stali czarnej.Porównanie z prętami zbrojeniowymi ze stali, pręty zbrojeniowe z włókna szklanego Pulwella mogą zapewnić silniejsze i tańsze rozwiązanie, a także mogą pozostawić rdzę, wagę i niepewność cenową prętów zbrojeniowych ze stali.

Szczegóły produktu

Zbrojarka zbrojonodziowa pulwell GFRP do betonu Flatwork jest doskonałym materiałem zbrojeniowym do zastosowań w betonowych łazikach, w tym parkingach, chodnikach, tarasach, tarasach basenowych i podjazdach.


Pęknięcia betonowe, przedostawanie się wody i korozja wewnętrznej stali zbrojeniowej powoduje awarię konstrukcji betonowej. Zbrojenie gfrp z włókna szklanego Pulwell to sprawdzone, skuteczne alternatywne wzmocnienie, które zapewnia dłuższą żywotność w wielu różnych zastosowaniach.


Zalety zbrojników zbrojeniowych GFRP z włókna szklanego Pulwell a pręty zbrojeniowe ze stali czarnej do betonu

 

Większa łatwość obsługi

 

Lżejsza waga

Łatwiejsze cięcie

Łatwiejsze do przenoszenia dzięki mniejszym pakietom wewnątrz wiązek głównych

Czystsze do pracy

Mniejsze zmęczenie trzyosobowej załogi

 

Oszczędność kosztów instalacji

 

Znaczne oszczędności czasu na umieszczenie prętów

Minimalna konserwacja projektów z powodu braku rdzy


Dostępne rozmiary: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm i rozmiary klientów


Aplikacji:

 

Zbrojarka zbrojeniowa GFRP z włókna szklanego Pulwell jest przeznaczona do płyta niestrukturalna do zastosowań naziemnychtakie jak: krawężniki, chodniki, płyty parkingowe, chodniki, chodniki, płyty rolnicze, pad szopy, schody, rampy, zakrzywiona ścieżka, patia, lekka nawierzchnia i stale żelbetowa nawierzchnia betonowa (CRCP) dla ulic, a także taras basenowy i surround itp.


Hot Tags: oszczędność kosztów prętów zbrojeniowych z włókna szklanego (zbrojenie gfrp) do betonu płaskiego - atrakcyjna alternatywa dla wzmocnień stalowych dla dostawców kontroli pęknięć temperatury Chiny, producenci, fabryka, hurtownia, dostosowane, cennik, cena, notowania, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like