Wzmocniona włóknem wysokiej wytrzymałości nadaje się do krojenia zbrojenia betonu zbrojenia kompozytów FRP polimeru dla tunelu TBM Soft oko otwory, ściany oporowe i Fundacji

Bary polimeru wzmocnionego włókna szkła (GRP) charakteryzują się dużą wytrzymałością, przede wszystkim wzdłuż długości paska, ale mogą być łatwo przeszlifować lub "zużyte", przez tunel, wytaczarki (TBM) lub tunelowania sprzęt. Wyjątkowy budynek "anizotropowe" te wysokiej wytrzymałości prętów zbrojeniowych...

Szczegóły produktu

Bary polimeru wzmocnionego włókna szkła (GRP) charakteryzują się dużą wytrzymałością, przede wszystkim wzdłuż długości paska, ale mogą być łatwo przeszlifować lub andquot; consumedandquot; przez tunel, wytaczarki (TBM) lub tunelowania sprzęt. Ten unikalny andquot; anisotropicandquot; Właściwości te wysokiej wytrzymałości prętów zbrojeniowych oferuje wiele korzyści, upraszczając rozpoczęcie TBM i recepcji izb, a także pre przeładunkiem nowy austriacki Tunneling metody/sekwencyjny wykopu Metoda (NATM/SEM) tunelowania.


W miejscach gdzie TBM musi przejść przez ścianę przepony Wodoszczelne bary są włączone w andquot; soft-eyeandquot; otworzenie.

To znacznie przyspiesza proces budowy i eliminuje konieczność zatrzymania TBM, niższy pracowników w obszarze między TBM i konkretne oblicze, usuwanie betonu i stali, więc TBM mogą przekazać.

Wynik jest zazwyczaj andquot; hybridandquot; Stal/Kompozyt klatki z GRP barów używane z odpowiednią tolerancją wokół średnica TBM. Tolerancja dostosowane do Wachania TBM breakout i zmiana położenia klatki. Ponieważ są one silne, przede wszystkim wzdłuż osi głównej paska, podłogach FRP mogą być andquot; consumedandquot; przez TBM, co znacznie zwiększa szybkość i bezpieczeństwo do rozpoczęcia i zakończenia tunelu uruchomić.Korzyści Pulwell GRP zbrojenia w otwory Soft-eye:
Używane zamiast stalowych prętów zbrojeniowych, Pulwell Wodoszczelne zbrojenia cięć łatwo, pozwalające wytaczarka do penetracji ściany stacji, wyciąć tunel i otworu przez ścianę w następnej stacji na linii w procesie ciągłym, eliminując wiele opóźnienia. Ponadto ten nieustanny proces daje oszczędności kosztów, mimo, że koszt GRP zbrojenia jest wyższa niż tradycyjnych stalowych prętów zbrojeniowych. Główne korzyści w następujący sposób:
★No zaprawa bloku
---Czas i koszt budowy oszczędności
★TBM przechodzi bezpośrednio przez ścianę przepony
---Przyspiesza harmonogram budowy
★No pracowników są potrzebne do dostępu do wału
---Bezpieczeństwo Ulepszona
★Fabrication SZKLANE klatki jest łatwiejsze dzięki swojej wadze (1/4 stalowe zbrojenia)
---Czas i oszczędność kosztów pracy
★TBM może przechodzić przez ściany membranowe przed wykopu


Rodzaj produktu:kompozytowe prętów zbrojeniowych
Materiał:Polimeru wzmocnionego włóknem szklanym (GRP)
Powierzchnia:szlifowane szorstki
Rozmiar:6mm do 25mm śred. w określonych długości
Kształt:prosto w określonej długości lub 100-1000 metrów w rolce
Opakowania: paczek lub palet


Kontakt z nami, aby uzyskać więcej szczegółów specyfikacji.

nadaje się do krojenia zbrojenia betonu wysokiej wytrzymałości z włókna szklanego wzmocnionego frp polimerowe kompozyty prętów zbrojeniowych dla tunelu tbm soft oko otwory, ściany oporowe i Fundacji pochodzi od Pulwell - jeden z profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach. Oferowanie usług indywidualnych, zapraszamy Cię serdecznie do hurtowych produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w Chinach i Sprawdź cennik i oferty z naszej fabryki.

Hot Tags: nadaje się do krojenia zbrojenia betonu wysokiej wytrzymałości wzmocnionych włóknem szklanym polimeru FRP kompozyty zbrojenia dla tunelu TBM soft oko otwory, ściany oporowe i Fundacji dostawcy Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowany, Cennik, ceny, oferty, w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like