Przewód z włókna szklanego (GFRP)

Branża infrastruktury w dużej mierze opiera się na przewodach. Lekkie, ale wytrzymałe systemy rur osłonowych z włókna szklanego firmy Pulwell są często bardziej opłacalne i trwałe niż tradycyjne odpowiedniki z PVC, MPP, PE lub stali. System przewodów rurowych Pulwell z włókna szklanego składa się z rur osłonowych FRP, złączek, tulei i przekładek. Został zaprojektowany w celu zapewnienia dostaw energii, telekomunikacji i transportu publicznego, a także rynkom komercyjnym i przemysłowym, niezawodnego, łatwego w instalacji nośnika do zastosowań podziemnych i naziemnych.

Szczegóły produktu

Porównanie właściwości rur osłonowych Pulwell z włókna szklanego z tradycyjnymi osłonami

Włókno szklane Pulwell C.System onduit jest lepszy, bezpieczniejszy, bardziej ekonomiczny i dłuższy-trwały niżwszystkie poprzednie tradycyjneprzewóds. Nasz przewód z włókna szklanego działa nie tylko tak samo dobrze lub lepiej niż inne produkty GG; tradycyjne GG; produktów, ale oferuje również rozszerzone korzyści w tym zakresieod znacznych oszczędności całkowitych po zmniejszony wpływ na środowisko.

图片110

Korzyści z używania systemu rurowego Pulwell z włókna szklanego

Najdłuższy cykl życia dowolnego systemu przewodów:odporne na środowisko, nieprzewodzące i nie korodujące! Po prostu wytrzymuje i przewyższa inne systemy przewodów!

Najniższy koszt instalacji:Mniejsza liczba wsporników i łączników w połączeniu z łatwością montażu znacznie zmniejsza nakład pracy ikoszty materiałów w porównaniu z innymi systemami przewodów.

Najwyższy stosunek wytrzymałości do ciężaru dowolnego systemu rur. Zachowuje kształt po uderzeniu i nie ulega deformacji.

Najbezpieczniejszy system do zainstalowania:niewielka waga włókna szklanego w porównaniu z PVC i stalą powoduje zwiększoną pracęproduktywność, mniej urazów i mniejsze zmęczenie pracowników.

Szeroki zakres temperatur pracy:-60°Cdo200 ° C, podczas gdy PVC ma tylko 90 ° C. Może być instalowany na gorąco i na zimnośrodowiska bez utraty właściwości mechanicznych. Nie wiotczeje ani nie kruszy się.

Brak zgrzewania kabli w warunkach awarii.Kable nie przylegają do ściany kanału.
Nie-Przewodność:Rura z włókna szklanego jest doskonałym materiałem izolacyjnym.
Niski współczynnik tarcia:Przeciągnij kable dalej niż PVC. Pozwala na mniej włazów, niższe koszty materiałów i niższekoszty pracy.

Łatwy montaż:Rury i złączki można łatwo ciąć i łączyć w terenie.Proste złącze tulejowe z systemem szybkiego uszczelniania na wcisk.

u=1204264682,1868222968&fm=193_副本

Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej:mniej niż PCV i porównywalne ze stalą - skutkuje mniejszą liczbą szczelin dylatacyjnych iwsparcie sprzętu.
Odporny na gryzonie / Gnicie.
Niska toksyczność:Rura z włókna szklanego nie uwalnia szkodliwych toksyn, takich jak chlor i brom podczas spalania.

Opłacalne - wszystkie niezawodne oszczędności

Niezwykle lekki w obsłudze i niższe koszty obsługi图片7_副本

Łatwy do cięcia, szybszy w instalacji i najniższe koszty instalacji

Łatwe połączenia - bez kleju i gwintów oraz szybkie mocowanie na wciskllmontaż

Niedrogi koszt materiałów

Rozszerzone odległości między podporami

Najlepsza ogólna wartość i zwrot z inwestycji dzięki:

Mniejsza konserwacja

Lepsze, bardziej spójne działanie, które ogranicza liczbę napraw awaryjnych

Zastosowania Pulwell Fiberglass Conduit System

Korzyści oferowane przez system PulwellFiberglassconduit, w tym odporność na korozję, opłacalność, mniejsza waga i zwiększone odległości między podporami, przyczyniają się do rosnącego wykorzystania w całym zakresie oszczędności, przemysłu w przemyśle, w energetyce, telekomunikacji i transporcie, a także na rynkach komercyjnych i przemysłowych..

Główne aplikacje:

Transport / infrastruktura

Władze portu / środowiska przybrzeżne

Projekty komercyjne, takie jak lotniska, stadiony, bezwykopowe, uniwersytety

Projekty przemysłowe, takie jak oczyszczalnie ścieków, zakłady chemiczne, przetwórstwo żywności, zakłady celulozowo-papiernicze

Narzędzia/Centra danych


Hot Tags: przewód z włókna szklanego, przewód GFRP, przewód kablowy, sztywny przewód dostawcy Chiny, producenci, fabryka, hurt, dostosowany, cennik, cena, oferta cenowa, wyprodukowano w Chinach
Zapytanie