Funkcjonalne, ekonomiczne systemy sztywnych kanałów kablowych z włókna szklanego

System przewodów rurowych Pulwell z włókna szklanego składa się z rur osłonowych FRP, złączek, tulei i przekładek. Został zaprojektowany w celu zapewnienia dostaw energii, telekomunikacji i transportu publicznego, a także rynkom komercyjnym i przemysłowym, niezawodnego, łatwego w instalacji nośnika do zastosowań podziemnych i naziemnych.

Szczegóły produktu

Dlaczego przewód z włókna szklanego (GFRP)

Ze względu na swoją przewagę nad innymi materiałami praktycznie w każdym obszarze, przewód z włókna szklanego jest coraz częściej postrzegany jako najlepsza opcja dla niezliczonych projektówProdukty osłonowe wzmocnione włóknem szklanym oferują liczne zalety w stosunku do alternatyw w zakresie bezpieczeństwa, długowieczności, wytrzymałości, elastyczności, trwałości i wagi.

Główne zalety peszla z włókna szklanego to:

Wysokiodporność na uderzenia i zgniatanie

Niemetalowe. Nie rdzewieje ani nie koroduje

Nieprzewodzący, zapewniający bezpieczny system

Wysoka wytrzymałośći dużą sztywność

Lekki

Cochrona przed korozją

Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej

Niski współczynnik tarcia, brak przepalenia

Szeroka tolerancja temperaturowa (-60do 200)

Ognioodporne i nietoksyczne

Wysoka sztywność

Bez konserwacji

Zdolność do zachowania kształtu po uderzeniu lub ściskaniu


Dlaczego system przewodów rurowych Pulwell z włókna szklanego (GFRP)

Jak tworzymy rurkę z włókna szklanego

W odróżnieniu od tradycyjnego procesu nawijania FRP, Pulwell wytwarza wysokowydajne produkty z włókna szklanego przy użyciu ciągłego procesu zwijania w celu uzyskania produktu o niezmiennie wysokiej jakości. Dzięki naszej opatentowanej technologii z połączeniem technologii pultruzji i nawijania, nasz proces nawijania przez ciągnięcie jest w stanie zaprojektować różne wzmocnienia, takie jak włókna jednokierunkowe, mata z ciągłych włókien, a także spiralne nawijanie włókien od kilku stopni do 90 stopni, co skutkuje stała wydajność rury przewodowej z włókna szklanego o stałej grubości ścianki. Nasz proces jest bardzo elastyczny i łatwy do dostosowania, aby efektywnie tworzyć produkty o różnych, niestandardowych specyfikacjach. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom konkurencyjne cenowo rozwiązania, które można odwrócić bez nadmiernie wydłużonych czasów realizacji.

frp_img2


DostępnyRozmiary i stopniePrzewód Pulwell z włókna szklanego

Średnica wewnętrzna (ID, mm)

Grubość ścianki (mm) w różnych stopniach sztywności obwodowej

25Kpa

50Kpa

100Kpa

100

3

4.5

7

125

3.5

5

7.5

150

4

5.5

8

175

4.5

6

8.5

200

5

6.5

9

225

5.5

7

9.5

250

7

8.5

11

DostępnyAkcesoria

Włókno szklanerękawzłączki

Dystanse kanałowe

Uszczelka wciskana


Hot Tags: funkcjonalne, opłacalne systemy sztywnych rur kablowych z włókna szklanego Dostawcy Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowane, cennik, cena, oferta cenowa, wyprodukowane w Chinach
Zapytanie