Wytrzymałe włókna szklanego efektywne kosztowo krok w postach i postach T do ogrodzeń elektrycznych

Pulwell z włókna szklanego ogrodzeń elektrycznych przeszkloną kabiną posty są lekkie, własny izolacyjnych i łatwe w obsłudze. Krok stóp pozwala łatwo wstawić do najtrudniejszych ziemi gleby na tymczasowe ogrodzenia elektryczne. Ten przeszkloną kabiną płotu jest idealny dla kontrolowanego zarządzania wypas i pastwiska...

Szczegóły produktu

Pulwell z włókna szklanego ogrodzeń elektrycznych przeszkloną kabiną posty są lekkie, własny izolacyjnych i łatwe w obsłudze. Krok stóp pozwala łatwo wstawić do najtrudniejszych soilground dla elektryczne ogrodzenia tymczasowe. Ten przeszkloną kabiną płotu jest idealny do kontrolowanego zarządzania wypas i pastwiska. Dodatkowo można płoty ogrodowe, oświetlenie sezonowe i więcej.
Dare przeszkloną kabiną ogrodzeń elektrycznych posty są wykonane z prętów z włókna szklanego wysokiej wytrzymałości z trwałego tworzywa sztucznego formowane wtryskowo.


Rodzaj produktu: Krok z włókna szklanego w słupki ogrodzeniowe
Materiał:polimeru wzmocnionego włóknem szklanym (GRP)
Powierzchnia:gładkie
Rozmiar:9,5 mm do 12mm śred.
Kształt:prosto w określonej długości z końcem jeden ołówek i stóp krok części
Właściwość UV:UV inhibitor z lub bez poliester powierzchni welon
Aplikacji:przenośne elektryczne ogrodzenia tymczasowe ogrodzenia farm
Opakowanie: paczek i palet


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów

wytrzymałe włókna szklanego efektywne kosztowo krok w postach i postach t do ogrodzeń elektrycznych pochodzi z Pulwell - jeden z profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach. Oferowanie usług indywidualnych, zapraszamy Cię serdecznie do hurtowych produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w Chinach i Sprawdź cennik i oferty z naszej fabryki.

Hot Tags: wytrzymałe włókna szklanego efektywne kosztowo krok w postach i postach T do ogrodzeń elektrycznych Chiny dostawców, producentów, fabryka, hurtownia, dostosowany, Cennik, ceny, oferty, w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like