Rozszerzenia niestandardowe z włókna szklanego teleskopowanie Polaków dla określonych narzędzi

Pulwell sprawia, że z włókna szklanego niestandardowe rozszerzenie Polaków z rurki z włókna szklanego wysokiej wytrzymałości lub rurki z włókna szklanego plus aluminium rury teleskopowej. Funkcje: ●Custom design w sekcje, o średnicy, długości, systemy ryglowania, a także akcesoria ●Available w wysokiej wytrzymałości pultruded rurki z włókna szklanego lub cienkie...

Szczegóły produktu

Pulwell makescustom fiberglasstelescoping rozszerzenie Polaków z rurki z włókna szklanego wysokiej wytrzymałości lub rurki z włókna szklanego plus rury aluminiowej.


Funkcje:

Projekt ●Custom w sekcje, o średnicy, długości, blokowanie systemów, a także akcesoria

●Available w wysokiej wytrzymałości pultruded włókna szklanego rury lub rury z kompozytu rolkę opakowane cienkie ściany. Dostępne są również rurki z włókna węglowego lub innych rur.

●do połączenia z aluminium lub stali nierdzewnej rury


Główne zalety przedłużające z włókna szklanego

●, silne, projektowania anddurable

●wbudowany do dowolnej długości

●electrically Non-Conductivefor bezpieczeństwa

●łatwy używać


Rodzaj produktu: teleskopowa tyczka przedłużająca
Materiał:żądanie niestandardowe
Powierzchnia:na zamówienie
Rozmiar:na zamówienie
Opakowanie:na zamówienie


Aplikacje: malować wałkiem, wybór owoców, prochowiec, podkrzesywarka, basen poleor innych narzędzi


Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów


rozszerzenia niestandardowe z włókna szklanego teleskopowanie Polaków dla konkretnych narzędzi pochodzi z Pulwell - jeden z profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach. Oferowanie usług indywidualnych, zapraszamy Cię serdecznie do hurtowych produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w Chinach i Sprawdź cennik i oferty z naszej fabryki.

Hot Tags: rozszerzenia niestandardowe z włókna szklanego teleskopowanie Polaków dla konkretnych narzędzi dostawców Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowany, Cennik, ceny, oferty, w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like