Wysokiej wytrzymałości elastycznego włókna szklanego odblaskowe podjazd śniegu pług markerów

Pulwell znaczniki odblaskowe podjazd są wykonane z włókna szklanego mocne, pozwalając im do pracy w warunkach trudnych warunków pogodowych bez uszkodzeń. W przeciwieństwie do większości innych markerów podjazd oni są wystarczająco elastyczne, aby zginać i powrócić do swojej pierwotnej pozycji, bardziej wyrozumiały, jeśli uderzył i mniej podatne na uszkodzenie...

Szczegóły produktu

Pulwellznaczniki odblaskowe podjazdsą wykonane z solidnejz włókna szklanegopozwalając im do pracy w warunkach trudnych warunków pogodowych bez uszkodzeń.W przeciwieństwie do większości innych markerów podjazd oni są wystarczająco elastyczne, aby zginać i powrócić do swojej pierwotnej pozycji, bardziej wyrozumiały Jeśli uderzył i mniej może spowodować uszkodzenie samochodu zderzak lub malowanie.

Głównym celem naszych markerów podjazd jest to, że jesteś w stanie zobaczyć twój podjazd, w nocy i w złych warunkach jazdy. Markery podjazd poprowadzi sterownik świateł wzdłuż podjazdu, bezpiecznie i z ufnością, oświecająca drogę do domu, nawet wzdłuż chodnika do domu.

Główne zalety Pulwell odblaskowe podjazd markerów


Z włókna szklanego ●Our został stworzony z kombinacji najbardziej wytrzymałych włókien

●Brak wypaczenia

●Brak wymagane fluorescencyjne malarstwo

●Brak podziału z młotkiem

● to nie jest łatwo złamane

●Lightweight i łatwy do przenoszenia

●Requires mniej miejsca

Koszty wymiany ●Fractional

●łatwy i mniej czasu spędził na ziemi instalacji


Rodzaj produktu:markery podjazd z włókna szklanego
Materiał:stałe z włókna szklanego kije z paskiem odblaskowym
Powierzchnia:gładkie
Rozmiar:1/4”, 5/16”, 3/8”
Długość:48" do 72" normalnie
Aplikacji:śnieg marker, pług stawka znacznik
Opakowanie:kartony

wysokiej wytrzymałości elastycznego włókna szklanego odblaskowe podjazd śniegu pług markery pochodzi z Pulwell - jeden z profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach. Oferowanie usług indywidualnych, zapraszamy Cię serdecznie do hurtowych produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w Chinach i Sprawdź cennik i oferty z naszej fabryki.

Hot Tags: Pług do odśnieżania odblaskowe podjazd elastyczne włókna szklanego wysokiej wytrzymałości markery dostawców Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowany, Cennik, ceny, oferty, w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like