Niestandardowe GRP włókno Pultruded skomplikowane profile

Z ponad 20 lat doświadczenia i ponad 100 profile różnych pultruded FRP pultrusions i niestandardowe kształty Pulwell może świadczyć usługi w złożonych profili niestandardowych FRP. Jeden lub więcej z następujących sposobów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta: kształt: praktycznie każdy...

Szczegóły produktu

Z ponad 20 lat doświadczenia i ponad 100 profile różnych pultruded FRP pultrusions i niestandardowe kształty Pulwell może świadczyć usługi w złożonych profili niestandardowych FRP.


Jeden lub więcej z następujących sposobów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta:


Kształt:Praktycznie każdy stały przekrój części mogą być powstających w procesie pultruzji.


Matrycy z żywicy:Standardowych żywic mogą być zmodyfikowane lub specjalne żywice wykorzystywane w celu zaspokojenia takich potrzeb jak podwyższonych temperaturach lub specjalnych warunków otoczenia. Typowy żywice obejmują poliestrów, estrów winylowych, epoksydowe, fenolowe, poliuretan i mieszanka.


Posiłki:Typowy wzmocnień są z włókna szklanego lub włókna węglowe w wielu włókien nici, mat, tkaniny lub tkaniny szyte. Innych typów zbrojenia, takich jak włókno szklane bazaltowe, Włókna aramidowe i formy są możliwe.


Zalety profili złożonych FRP:
1. specyficzna konstrukcja do potrzeb unikalna aplikacja
2. zoptymalizowane profile do wytrzymałości, trwałości andamp; niezawodność


niestandardowe GRP pultruded włókna szklanego skomplikowane profile pochodzi z Pulwell - jeden z profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach. Oferowanie usług indywidualnych, zapraszamy Cię serdecznie do hurtowych produktów wysokiej jakości, wyprodukowane w Chinach i Sprawdź cennik i oferty z naszej fabryki.

Hot Tags: dostawców niestandardowych GRP pultruded włókna szklanego skomplikowane profile Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, dostosowany, Cennik, ceny, oferty, w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like