Strona główna > Aktualności > Treści

ACMA: ustawa o rozwoju zasobów wodnych w celu skorzystania z przemysłu kompozytów

Dec 24, 2016

Kongres uchwalił ustawę o ulepszaniu infrastruktury wodnej na rzecz kraju - kompleksową ustawę, która obejmuje ustawę o rozwoju zasobów wodnych (WRDA) z roku 2016. WRDA podejmuje działania mające na celu promowanie kluczowych ulepszeń dla dróg wodnych, portów i infrastruktury wodnej w kraju.

Amerykańskie Stowarzyszenie Producentów Kompozytów (ACMA) twierdzi, że jest to zwycięstwo dla przemysłu kompozytów, ponieważ ustawodawstwo upoważnia US Army Corps of Engineers do budowy silniejszych i dłuższych struktur z kompozytów.

ACMA stwierdza:

We wrześniu Senat przekazał wersję WRDA, która zawierała postanowienie senatora Sheldon Whitehouse (DR.I.), kierujące Korpusem do badania wydajności kompozytów i innych innowacyjnych materiałów w projektach dotyczących zasobów wodnych. Zawiera również zalecenia dotyczące ich zdolności do poprawy wydajności infrastruktury wodnej.

Ostateczny rachunek obejmuje język z wersji Senatu. ACMA pracowała z członkami obu izb, aby zapewnić włączenie języka studyjnego do ostatniego pakietu. Elżbieta Esty (D-Conn.) Poprowadziła wysiłki na rzecz wspierania rezerw w Izbie.

Oprócz oceny skuteczności kompozytów i innych innowacyjnych materiałów w bieżących projektach korpusu, przepis ten będzie również zawierać zalecenia dotyczące sposobu, w jaki materiały te mogą być użyte do budowy konstrukcji słabiej podatnych na korozję i degradację strukturalną. ACMA uważa, że ta inicjatywa wskaże punkty danych, które pozwolą na budowę światowej klasy infrastruktury.