Strona główna > Aktualności > Treści

Pierwsza Konferencja Pultrusion w Ameryce Północnej, która odbędzie się w 2017 roku w Atlancie

Dec 24, 2016

Amerykańskie Stowarzyszenie Producentów Kompozytów (ACMA) i Europejskie Stowarzyszenie Technologii Pultruzji (EPTA) ogłosiły pierwszą konferencję Pultrusion w Ameryce Północnej, która odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. W hotelu Atlanta Marriott Marquis. Wydarzenie zgromadzi liderów przemysłu kompozytów, klientów, producentów i dostawców w celu omówienia możliwości pultrusion.

W konferencji zostaną przedstawione prezentacje od liderów branży międzynarodowej z prognozami trendów, nowymi zastosowaniami i technologiami pultrusion oraz nowymi informacjami o standardach i jakości. W ramach partnerstwa EPTA zapewni europejskim mówcom konferencje. W przyszłym roku ACMA zapewni wsparcie Konferencji Światowej Pultrusion EPTA w 2018 r. Razem obydwie organizacje będą musiały wykorzystać swoją wiedzę, aby dostarczyć firmie z Ameryki Północnej materiałów kompozytowych kompleksowe wydarzenie, które obejmuje międzynarodowy pogląd na zagadnienia związane z pultruzją i trendy.

"Wielu z naszych członków oraz wiele firm z branży kompozytów wykorzystują technologię pultrusion do tworzenia światowej klasy produktów najwyższej klasy, które można zastosować do szerokiej gamy rynków, w tym budowy, infrastruktury, energii, przemysłu lotniczego i samochodowego, "Mówi Tom Dobbins, prezes ACMA.

"Zwracając uwagę na to, jak pultrusion jest stosowany w różnych branżach i segmentach rynku, mamy nadzieję zwiększyć zrozumienie i wiedzę o korzyściach płynących z pultrusion", mówi Elmar Witten, dyrektor zarządzający EPTA.

Rejestracja online na konferencję będzie dostępna wkrótce. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.acmanet.org/pultrusion .