Strona główna > Aktualności > Treści

Tarcze hamulcowe z włókna szklane są szklane włókna wędki mają co

Dec 01, 2016

Z włókna szklanego jest włókno szklane i jego produktów (szkło szmatką, przędzy, filc i tak dalej) jako wzmocnienie materiał, syntetycznej żywicy kompozytów. Kompozyt odnosi się do materiału nie spełnia wymagań, wymagają dwóch lub więcej materiałów ze sobą w celu utworzenia innego materiału, który może spełniać wymagania ludzi, a mianowicie, kompozyty. Pojedyncze włókno szklane, wysoka wytrzymałość, ale jest luźna, tylko może wytrzymać napięcia, nie może wytrzymać, gięcie, ścinających i naprężenia ściskające, nie jest łatwo zrobić stałą geometrią, jest miękkie.
Jeśli możesz skleić je razem z żywicy syntetycznej, może spowodować wiele twardych towarów z określony kształt, mogą wytrzymać naprężenia rozciągającego i mogą być narażone na zginanie i ściskanie i naprężenia na ścinanie. Ten formularz z włókna szklanego wzmocnionego kompozytów tworzyw sztucznych. Ze względu na jego siłę równorzędne stali i zawiera składnika szkło, również ma szkła, jak kolor i formy i odporność na korozję i elektryczna izolacji i izolacji, wydajność, jak szkło, historia Shang założony ten popularny zrozumieć nazwę andquot; FRPandquot; ten rzeczownik jest przez oryginalnych materiałów budynek krajowej branży towarzysz Minister Lai Jifa Yu 1958 proponowanych z, budując system materiałów rozłożone narodowej, teraz także ogólne do z. W związku z tym z włókna szklanego wskazuje na znaczenie materiałów wzmacnianego włóknem szklanym, żywic syntetycznych, dla klejów wzmacnianych tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem szkła w obcych krajach. Wraz z rozwojem Chinaand #39; s z włókna szklanego przemysłu, jako wzmocnienie plastiku został przedłużony do boru i włókna węglowego włókna włókna szklane, Włókna aramidowe, tlenku glinu i tworzyw sztucznych włókien, takich jak, nie ma wątpliwości, te nowe wzmocnione włókna węglika krzemu, to tylko niektóre z wysokiej wydajności wzmocnionego materiału kompozytowego, za pomocą tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem powszechnie znany jako nie sumuje się. Biorąc pod uwagę historię powstania i rozwoju materiałów kompozytowych FRP jest zwykle używany, taka nazwa byłaby bardziej kompleksowe.
Pręt z włókna szklanego

Tarcze hamulcowe z włókna szklane ze względu na ich wyjątkową wydajność, którą zalety zostały urządzone w aerospace, kolejowe, budowa, meble domowe, wyświetlania reklam, dar rzemiosła, budowlane materiały sanitarne, jacht Łódź, sprzętów sportowych, szeroko stosowane w inżynierii sanitarnej, ponad 10 branż i pochwały, stać się kochanie nowe zapotrzebowanie firm w branży. FRP produktów również różni się od tradycyjnych materiałów, funkcja, użytkowania, trwałość właściwości znacznie lepiej niż tradycyjne produkty. Jego łatwe do kształtu, konfigurowalny, kolor losowy wdrażania funkcji, przez kupców i sprzedawców w każdym wieku, odgrywa coraz bardziej duży rynek niż perspektywy!

Konkretnych ma po tych przemysł: czarny przemysłu metalurgicznego i kolorowe przemysłu metalurgicznego i energetyki i przemysłu węglowego i chemiczny oleju i przemysłu chemicznego i elektromechanicznych przemysłowych i przemysłowych wyrobów włókienniczych i samochód i motocykl produkcji i sektora kolejowego i statek przemysłowe i budowlane i światła i przemysłowych jedzenie i elektronika i przemysłu, poczty i telekomunikacji i kultury i sportowe i rozrywki i rolnych i handlowej i medycyna zdrowia przemysłu i wojskowych i cywilnych wniosek, wszystkich aspektów aplikacji pole.